45 ESER SERGİLENDİ

45 ESER SERGİLENDİ
16 Mayıs 2017 Salı 18:42

Yenihaber

Zonguldak Erdemir Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından "Esas 67 Burda Alış veriş ve Yaşam Merkezi"nde yağlı boya resim sergisi açtı.

Zonguldak Erdemir Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Alime Alak ve öğrencileri tarafından bir yıllık çalışmanın eseri olan yağlıboya çalışması resim sergisi, 16 Mayıs 2017 Salı Esas 67 Burda AVM'de açıldı.

Açılışa; Erdemir Anadolu Lisesi Müdürü Engin Mutlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Yaklaşık 45 eserin yer aldığı sergi gün boyunca ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz