50 SPORCU ALAPLI’YA MADALYALARLA DÖNDÜ...

50 SPORCU ALAPLI’YA  MADALYALARLA DÖNDÜ...
21 Mayıs 2018 Pazartesi 18:53

YENİHABER

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Karate Turnuvasına Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü karate takımı damgasını vurdu.

56 sporcu ile katıldığı turnuvada 12 altın 14 gümüş 24 bronz ile toplamda 50 madalya kazanarak Zonguldak'ta büyük bir başarıyla imza attılar.

Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz, Belediye ait düğün salonunda haftanın 3 günü antrenmanlarını sürdürdüklerini madalya kazanan öğrencilerimizi tebrik ettiğini söyledi. Alaplı'da karate çok yetenekli sporcular olduğunu ifade eden Uğuz, "Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Karate Turnuvasına Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü olarak 56 sporcu ile katıldık. Turnuvada 12 altın 14 gümüş 24 bronz madalya kazandık. Ben sporcularımızı tebrik ediyorum. Hepsi çok çalışarak madalya kazandılar. Alaplı'da karatede çok yetenekli sporcularımız var.İnşallah içlerinden milli takıma kadar yükselecek Alaplı'yı temsil edecek sporcular çıkacak. Ben öncelikle düğün salonun gençlerimize tahsis eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve spora desteklerinden dolayı Gülüç Belediyesi Başkanı Gökhan Demirtaş ve Alaplı Güreş ağası Burhan Alper'e teşekkür ediyorum. Onun sayesinde gençlerimiz spor yapıyor. " diye konuştu.

 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz