6 işçi su kuyusundan zehirlendi

6 işçi su kuyusundan zehirlendi
5 Haziran 2018 Salı 18:47

iha

Zonguldak'ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde kuyu suyundan zehirlenen 6 işçi hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, ilçeye bağlı Çaydeğirmeni beldesindeki bir inşaat sahasında meydana geldi. İşçilerden Servet K. (36), Aziz S. (34), Mahsum K. (23), Fesih K. (30), Servet E. (30) ile Mahmut K. (28), harç kardıkları sırada kullandıkları kuyu suyunun kokusundan zehirlendiler. 

Mide bulantısı ve kusma şikayeti üzerine işçiler inşaat yetkililerinin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri çağrıldığı. İlk müdahaleleri yapılan işçiler sağlık ekipleri tarafından Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırıldı. İşçilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz