6 kişilik aile evsiz kaldı

6 kişilik aile evsiz kaldı
11 Ekim 2017 Çarşamba 12:31

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Akköy Köyünde tek katlı bir ev çıkan yangın sonucu kül olurken, 6 kişilik Ceylan ailesi evsiz kaldı.

Yangın, ilçeye bağlı Akköy Köyü’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Akköy Köyü’nde Nizamettin Ceylan’a (70) ait altı kişinin yaşadığı evde yangın çıktı. Tabanın ahşap olması nedeniyle alevler biranda evi sardı. Komşuların yardımı ile Ceylan ailesi yangını söndürmeye çalışsa da başarılı olmadı. Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye ekipleri ilçe merkezine yaklaşık 45 kilometre uzakta olan köye ulaşarak yangına müdahale etti.

İtfaiye ekipleri soğutma çalışmalarının ardından köyden ayrılırken, jandarma olay yeri inceleme ekipleri yangının çıkış sebebi ile ilgili olarak inceleme başlattı.

 

Yangının sobadan çıkan kıvılcımlardan meydana geldiği tahmin edilirken, 6 kişilik Ceylan ailesi evsiz kaldı.

 

Savcılık yangınla ilgili olarak inceleme başlattı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz