7 YÖRENİN HALK OYUNLARINI SERGİLEDİLER

7 YÖRENİN HALK OYUNLARINI SERGİLEDİLER
18 Mayıs 2017 Perşembe 15:30

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, öğrenciler tarafından halk dansları gösterileri gerçekleştirildi.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında, 18 Mayıs Perşembe günü saat 10:00’da Amfi tiyatroda, Ereğli ilkokulu, Gülüç Vesile Dikmen ilkokulu, Nimet ilkokulu, Gazi ilkokulu, İsmet İnönü ilkokulu, TED Ereğli Koleji Vakfı özel ilkokulu ve Cumhuriyet orta okulu öğrencileri halk dansları oyunlarını sergiledi.

Öğrencilerin; Ege, Zonguldak, Adıyaman,Trabzon, Kırşehir, Adana, Artvin yörelerinden  büyük bir performans ile gerçekleştirdiği dans gösterileri beğeni topladı.  

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz