8 AY SÜRECE MARATONUN İLK ZİLİ

8 AY SÜRECE MARATONUN İLK ZİLİ
18 Eylül 2017 Pazartesi 12:23

İHA/Zonguldak

- Okula alışmaya çalışan öğrencilerin velileri okul önlerinde bekledi

8 buçuk ay sürecek 2017-2018 eğitim öğretim yılı, çalan ilk ders ziliyle başladı. Sabahın erken saatlerinden itibaren okul önleri çocuklar ve aileleriyle doldu, taştı.

İlk ders zili çalmasıyla derse giren öğrenciler teneffüs zili çalmasıyla ailelerinin yanına koştu. Heyecanları gözlerinden okunan çocuklar ve veliler teneffüs arası boyunca birbirlerine sarılarak heyecanlarını azaltmaya çalıştı. 

Çocuğunu ana sınıfına verdiğini ifade eden Anne Sibel Öztürk, “Bugün okulun ilk günü çocuğum ana sınıfına başladı. Onun eğitim öğretimi için burada bekliyoruz. Okula alışması için bugün buradayım, içeride ağlıyor. Görmeden burada bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz