AK GENÇLİK CUMHURBAŞKANINI BEKLİYOR!

AK GENÇLİK CUMHURBAŞKANINI BEKLİYOR!
5 Haziran 2018 Salı 16:07

İHA

Karadeniz Ereğli AK Parti İlçe Teşkilatı’nın Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en güzel şekilde karşılamak için çalışmalarını yaptı.

Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, bugün (05 Haziran Salı) akşam saat 21:30’ da, halk ile buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, sahneye çıkacağı alanda Ak Gençler büyük bir titizlikle çalışmalarını sahur vaktine kadar sürdürdü.

AK Gençler, İlçe Teşkilatı ve Seçim Koordinasyon Merkezinin vermiş olduğu talimat doğrultusunda miting alanını TÜRK Bayrakları , AK Parti bayraklarıyla ve gerekli afişler ile süslediler.

Yapılan çalışmaları gecenin geç saatlerine kadar sürdüren Gençlik Kollarını yerinde izleyen, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kumaş ve Yönetimi ,  Önceki Dönem Ak Parti İlçe Başkanı M. Fatih Çakır ve Adem Öztürk , karşılıksız teşkilatının yanında fedakarlıkta bulunan gençleri kutladılar.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş, yapılan çalışmalarda yer alan ekip arkadaşlarına teşekkür ederek şunları söyledi ; ‘’Bizlerdeki AK Parti ruhu , Cumhurbaşkanımızın Ereğli’ye geleceği müjdesiyle daha da hat safhalara çıktı.Bizlerde Cumhurbaşkanımızın çıkacağı miting alanını en güzel ve en yakışır şekilde hazırlayarak Ereğli ve bölge halkımızı davet ediyoruz’’dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz