AK PARTİ'NİN ADAYI SEVİM Mİ?

AK PARTİ'NİN ADAYI SEVİM Mİ?
8 Kasım 2018 Perşembe 12:51

YENİHABER

Alaplı’da 2019 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Belediye Başkan adayı kim olacak sorusuna yanıt aranırken kulislerde AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim’in ismi sıkça konuşuluyor. Partisini gerek Zonguldak il yönetiminde ve gerekse Alaplı’da en iyi şekilde temsil eden Sevim’in ismi ağır basıyor.

Alaplı’da CHP’den mevcut belediye Başkanı Nuri Tekin’in adaylığı belirlenirken, AK Parti’nin adayının kim olacağı merakla bekleniyor. AK Parti de 5 Kasım 2018 tarihinde aday adaylığı başvurularının başlamasına rağmen henüz aday adaylığına resmi müracaatın olmaması ve aday adaylığı için ismi geçen adayların azlığı ibreyi AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim’e çeviriyor. Partisini başarı ile temsil eden ve son zamanlarda adı sıkça dillendirilen, duruşu ve inancı ile dikkatleri üzerine çeken Sevim, öne çıkmaya başladı.
Son olarak Ankara’da AK Parti Bölge Milletvekilleri ile bir araya gelen Sevim’in kararlı tutumu dikkatlerden kaçmazken partili partisiz herkesim ile iyi bir diyalog içinde olan Sevim’in başkan adaylığı için ismi ağır basarken, Genel seçimlerde ilçe merkezinde oyunu arttıran AK Parti’nin Adem Sevim ve iyi bir ekiple ile genel seçimlerdeki oy başarısını belediye başkanlığın da da alabilmeyi amaçlıyor...

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz