AK PARTİLİ KADINLARDAN ASKERLERE ANNELER GÜNÜ JESTİ

AK PARTİLİ KADINLARDAN  ASKERLERE ANNELER GÜNÜ JESTİ
11 Mayıs 2018 Cuma 14:12

HASAN HAŞIL

AK Parti Alaplı Kadın Kolları tarafından Anneler Günü dolayısıyla Alaplı Jandarma Komutanlığında görev yapan askerlere anneler günü jesti yaptı.

AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, Anneler Günü dolayısıyla Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, tüm askerlerin annelerinin Anneler Günü'nü kutladı. Ak Parti Kadın Kolları üyeleri askerlere, evlerinde hazırladıkları yiyecekleri ikram ettiler. Etkinliğe AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz da katıldı.
AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun " Kadın Kolları olarak daha önce Komutanımızla birlikte böyle bir etkinlik yapacağımızı konuşmuştuk. Bu etkinliğimizi özellikle anneler gününe denk getirmek istedik. Buradaki asker çocuklarımız annelerinden uzaktalar. Bizde onların yanlarında olmak istedik. İnşallah mutlu olmuşlardır. Ben tüm askerlerimize görevlerinde başarılar diliyorum. Allah onları korusun gözetsin, ben bizlere bu imkanı sunan Alaplı Jandarma Komutanı Üsteğmen Fuat Gencer'e her daim yanımızda olan ilçe Başkanımız Mustafa Yavuz'a ve kadın kollarımın değerli üyelerine çok teşekkür ediyorum" dedi.
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz da böyle bir etkinliği düzenledikleri için AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
Alaplı Jandarma Komutanı Üsteğmen Fuat Gencer ve askerler de AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun ve yönetim kurulu üyelerine ve AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz'a kendilerine yaptıkları ikramlardan dolayı teşekkür ettiler.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz