AK Parti'den KYK'ya ziyaret

AK Parti'den KYK'ya ziyaret
7 Şubat 2019 Perşembe 18:38

İHA

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Aday Celil Uzun ve beraberindeki heyet, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Alaplı Yurt Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

KYK İlçe Yurt Müdürü Erhan Yavaş ve beraberindeki heyete KYK çalışmaları, yurtların durumları ile ilgili bilgiler vererek yürütülen projeler hakkında sunumda bulundu.

Ziyarette konuşan Yurt Müdürü Erhan Yavaş, "Kredi Yurtlar Kurumu Alaplı Müdürlüğümüz sorumluluk alanlarında başarılı çalışmalar yaparak, Meslek Okulunda öğrenimi gören öğrencilerimizin kaldığı yurtları sıcak bir yuva haline getirerek daha iyi şartlarda yaşam sürmelerini sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır" diye konuştu.

AK Parti Belediye Başkan Aday Celil Uzun, Okul ile bilgi aldıktan sonra yetkililerle birlikte yurtları gezerek yurt koşullarını yerinde inceledi.

Ziyaret ve incelemelere İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Kadın Kolları ve partililer katıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz