AKYÜZ ve EKİBİNDEN EGD’YE “10 OCAK” ZİYARETİ

AKYÜZ ve EKİBİNDEN EGD’YE “10 OCAK” ZİYARETİ
10 Ocak 2018 Çarşamba 15:01

Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz ilçesi Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Murat Akyüz, ekip arkadaşlarıyla birlikte; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.

Akyüz ve ekibini Dernek Başkanı Necati Günay, Başkan Yardımcısı Sina Çıladır, Genel Sekreter Recep Akkaya ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Ziyarette bir konuşma yapan Akyüz, gazeteciliğin oldukça meşakkatli ve fedakârlık isteyen bir meslek olduğunu söyledi. Akyüz, “Basın mensupları, halkımızın kanaat ve beklentilerini tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak çok önemli, hatta hayati bir görevi yerine getirmektedir. Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları, bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda, basın çalışanlarının ortaya koydukları emek ve gayrete şahidiz” diyerek, çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Akyüz, 27 Ocak’ta yapılacak olan Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri öncesinde ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını yoğun olarak sürdürdüklerini de sözlerine ekledi.

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay da Akyüz ve ekibine teşekkür ederek, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde bizleri unutmadığınız için teşekkür ediyorum. Sizleri derneğimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Genç bir ekip ile Ereğli Şoförler Odası yönetimine talip olduğunuzu biliyor ve çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Seçimler, gelip geçicidir; önemli olan seçimlerden sonra da yüz yüze bakabilmektir. Bu anlamda, Şoförler Odası yönetimine talip olan tüm adayların bu anlayışla çalışmalarını sürdürmeleri gerektiğini düşünüyorum. Sizlere çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz