ALAPLI BELEDİYESİ'NDEN KADİR GECESİNDE 3 BİN KİŞİYE İFTAR

ALAPLI BELEDİYESİ'NDEN KADİR GECESİNDE 3 BİN KİŞİYE İFTAR
6 Haziran 2018 Çarşamba 15:27

YENİHABER

Alaplı Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda Kadir Gecesi’nde düzenleyeceği etkinlikle binlerce insanı iftarda buluşturacak.

Alaplı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen etkinlik kapsamında bu yıl da 10 Haziran 2018 Pazar günü Kadir Gecesi nedeniyle düzenlenecek iftar yemeğinde, Alaplı halkı orucunu birlikte açacak.
Alaplı halkını Sahil Parktaki iftar programına davet eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin“ Her sene olduğu gibi bu yılda Kadir Gecesi dolayısıyla halkımızla iftar yapmayı uygun gördük. Vatandaşlarımızla birlikte bu mübarek gecede iftarımızı açacağız. Bu vesile ile şimdiden tüm halkımızı Kadir Gecesi’ndeki iftar yemeğine Alaplı sahil Parkına davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz