ALAPLI ÇAYININ DAVETSİZ MİSAFİRLERİ

ALAPLI ÇAYININ DAVETSİZ MİSAFİRLERİ
11 Mayıs 2018 Cuma 18:24

HASAN HAŞIL

Alaplı ilçesinde ilk kez konaklayan pelikanlar, vatandaşın ilgi odağı oldu. Alaplı Çayı'ndaki pelikanları görmek için gelen vatandaşlar, bol bol fotoğraf çekiyor.

Balıkçı Tahsin Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı Çayı'nda ilk kez pelikan gördüğünü söyledi.
Pelikanların yollarını şaşırmış olabileceğini ifade eden Turan, "Pelikanlar sabah saatlerinde çaya konmuş. Balık avlamaya çalışıyorlar. Alaplı Çayı için çok güzel görüntüler bunlar, keşke hiç gitmeseler. İlk kez burada pelikan görüyorum. Yollarını şaşırmış olabilirler. Alaplı Çayı kuşlar için göç yolu olmaya son derece müsait." dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz