ALAPLI CHP İLÇE TEŞKİLATINDA DELEGE SEÇİMİ...

ALAPLI CHP İLÇE TEŞKİLATINDA DELEGE SEÇİMİ...
11 Ekim 2017 Çarşamba 20:42

CHP Alaplı İlçe Başkanlığında delege seçimleri başladı.

CHP Alaplı İlçe Başkanlığında delege seçimleri başladı.
Parti binasında başlayan delege seçimlerinde konuşan, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, seçimlere partililerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.
Partililere yoğun katılımından dolayı teşekkür eden Tosun, "Üyelerimizin yoğun katılımıyla şeffaf bir şekilde delege seçimlerini yapıyoruz. Merkez İlçede 4 sandık kurduk, bu sandıklarda 300 üyemiz oy kullanıyor. 100 delege belirlenecek. Köylerimizde delegelerimizi belirledik. Ben yeni seçilecek delege arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Örgütümüze hayırlı olsun." dedi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'de, delege seçilecek arkadaşlarımıza başarılar dilediğini belirterek, "İlçemize hayırlı uğurlu olmasını dilediğini belirtti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz