ALAPLI’DA 10 ÖĞRENCİ TEOG BİRİNCİSİ

ALAPLI’DA 10 ÖĞRENCİ TEOG BİRİNCİSİ
2 Haziran 2017 Cuma 17:06

Hasan Haşıl

Alaplı’da 10 öğrenci TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevapladı.

Alaplı’da göreve geldiğinden bu yana  gerek ilçedeki  okullaşma, ikili eğitimden tekli eğitime geçilmesi gerekse eğitim seviyesini üst çıtalara taşımak için yoğun çaba harcayan Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, bu çalışmasının meyvelerini almaya başladı.

İlçedeki çeşitli okullarda okuyan 10 öğrenci TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevapladı.

Atatürk Ortaokulu Öğrencileri: Kaan Akbaş, Hasan Emre Bebiş,  Emirhan Güler,  TOKİ Okçular Ortaokulu Öğrencisi Melek Zeynep Karatepe, Merkez Ortaokulu Öğrencisi  Yusuf Türkoğlu,  Ahmet  Zeki Atalay Ortaokulu Öğrencileri: Perihan  Sena Aral,  Ceyda Kalafat, İrem Nur Görgün, Çatak Ortaokulu Öğrencisi:  İrem Özdemir ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi: Merve Aksakal, TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Alaplı’nın gururu oldular.

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, TEOG sınavında sorunun tamamını doğru cevaplayarak birinci olan öğrencileri, okul müdürlerini, idarecilerini ve öğretmenleri kutlayarak teşekkür etti.

Yorumlar
  • ASIM AKIN
    2 Haziran 2017 Cuma 19:33

    Allah zihin açıklığı versin inşallah tüm öğrenciler e

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz