ALAPLI DA BAŞI BOŞ KÖPEKLER TEHLİKE SAÇIYOR…

ALAPLI DA BAŞI BOŞ KÖPEKLER TEHLİKE SAÇIYOR…
11 Ocak 2018 Perşembe 19:02

Fedai KAÇAR

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, İlçe merkezinde başıboş gezen sokak köpeklerinin toplanması konusunda belediyenin duyarsız kaldığını bildirdi.

Yavuz, yaptığı açıklamada, İlçede başıboş köpeklerin çok fazla olduğunu bu sabah onlarca köpek ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlara saldırdığını söyledi.
İlçede bir iş adamı sokak köpeklerine mama temin ettiğini ifade eden Yavuz, " Bugün onlarca köpek ilçe merkezinde vatandaşlara ve esnaflara saldırıyor. Sokak köpekleri İlçemizin sorunu haline geldi. Belediye'nin bu köpekleri bir an önce toplaması gerekiyor. Hayvan barınağı var. Buranın bir an önce düzenlenerek sokak köpekleri burada tutulması lazım. İlçemizde bir iş adamı sokak köpeklerinin mama ihtiyaçlarını karşılıyor. Öğrenciler, vatandaşlar herkes tedirgin bu köpeklerden, belediye bu konuya ilgili duyarsız davranmamalı ve acil çözüm üretmelidir." dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz