ALAPLI'DA BAYAN, DOĞUM DOKTORU GÖREVİNE BAŞLADI

ALAPLI'DA BAYAN, DOĞUM DOKTORU GÖREVİNE BAŞLADI
21 Eylül 2017 Perşembe 18:18

HABER - FOTO: FEDAİ KAÇAR

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Kadın Hastalıkları Doktoru Op.Dr. Rabia Başer Açıkgöz görevine başladı. Kdz. Ereğli’den her gün dönüşümlü bir şekilde Alaplı’ya gelen doktorların yerine bayan bir doktorun atanması vatandaşlar tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılandı.

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Ozan Özlücan konuyla ilgili şunları söyledi; “Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorumuz Op.Dr. Rabia Başer Açıkgöz görevine başlamıştır.  Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hasta kabullerine devam eden hocamız Zonguldak Araştırma Hastanesi’nden gelmiştir. Alaplımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışıyoruz. Hocamız alanında gayet başarılı ve tecrübelidir. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz.”dedi.

Alaplı’ya hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade eden Açıkgöz; “Alaplı’ya severek geldim ve güzel bir ilçede görev yapmaktan dolayı mutluyum. Yöre halkına imkanlar dahilinde güzel hizmetler vermek için elinden gelen çabayı sarf edeceğim” şeklinde konuştu.

RABİA BAŞER AÇIKGÖZ KİMDİR?

Lisansını 2005-2012 Yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.  2012/ 2013 tarihlerinde Mardin Dargeçit İlçe Hastanesi Toplum  Sağlığı Hekimliği ve  2013/2017 tarihlerinde  Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde görev yaptı.  Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan bildiri kitaplarında  ve makalelerde birçok yazıları da yer almıştır.

Yorumlar
  • Ayten
    22 Eylül 2017 Cuma 13:49

    HAYIRLI OLSUN...

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz