ALAPLI DEVLET HASTANESİNE YENİ UZMAN VE PRATİSYEN DOKTOR

ALAPLI DEVLET HASTANESİNE YENİ UZMAN VE PRATİSYEN DOKTOR
27 Kasım 2017 Pazartesi 15:44

YENİHABER

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesine atanan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Aslı Keskin ve 4 pratisyen doktor görevine başladı.

Alaplı Devlet Hastanesinde 1.5 yıl önce Başhekimliğe atanan Genel Cerrah Uzmanı Ozan Özlücan’ın girişimleri AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun desteği ve katkıları ile hastaneye yeni uzman doktor ve pratisyen doktorlar kazandırılmaya devam ediyor. 

Daha önce İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yalçın Taymez ve Kadın Hastalıkları Doktoru Op.Dr. Rabia Başer Açıkgöz ve son olarak da Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Aslı Keskin ve 4 pratisyen doktorunda görevine başlamasıyla Alaplı Devlet hastanesinde geçmişe göre büyük ilerlemeler kaydedildi. 

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzmanı Ozan Özlücan, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Aslı Keskin ve 4 pratisyen doktora görevinde başarılar dilerken, hastaneye yeni uzman doktor kazandırılması noktasında kendilerine desteğini esirgemeyen AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’na teşekkür etti.

Başarılı çalışmaları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Beştepe’ye davet edilen Özlücan, göreve geldiği kısa sürede Devlet Hastanesindeki yenilikleri ile Alaplı halkının takdirini kazandı. 

YENİ HASTANE PROJESİ 
Öte yandan 3 Ağustos 2017 tarihinde projesi imzalanan Alaplı Yeni Devlet Hastanesinin uygulama projesinin 9 Ocak 2018 yılında tamamlanacağı ve ihale aşamasına geçileceği öğrenilirken böylelikle Alaplı’ya 50 yataklı modern bir hastane kazandırılacak ve eklenecek branşlar ile hastaların daha uzak mesafelere gitmesi en aza indirilecek

Yorumlar
  • Aslı Keskin
    15 Şubat 2018 Perşembe 20:39

    Çok teşekkürler

  • selver güler
    12 Aralık 2017 Salı 21:52

    Uzman doktorumuza yeni görevinde başarılar diliyorum.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz