ALAPLI İÇİN BÜYÜK ÖNEME SAHİP O İHALE ERTELENDİ...

ALAPLI İÇİN BÜYÜK ÖNEME SAHİP O İHALE ERTELENDİ...
16 Eylül 2018 Pazar 23:37

Yenihaber

Alaplı’da bir süre önce proje ihalesi tamamlanan yeni Devlet Hastanesinin yapım ihalesinin ertelendiği belirtildi.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinin ihtiyacı için tasarlanan yeni Devlet Hastanesi projesi, mevcut hastanenin yanında bulunan Çam ağaçları Orman İşletme Müdürlüğü tarafından kesilerek hazır hale getirilmişti.

AK Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 2018 yılında yatırım programına alındığını açıkladığı Alaplı (C) sınıfı 50 Yataklı Devlet Hastanesinin projesinde son aşamaya geldiğini ve bu yıl Temmuz ayının ilk haftasında ihalesinin yapılacağını açıklamasından sonra , yeni devlet hastanesinin proje ihalesi katılan firma, yapım için İhaleyi kazanmış ve verilen süre içinde çizim projesini teslim edemediği , Sağlık Bakanlığı tarafından Alaplı Devlet Hastanesi ihalesi ertelendi. Yapım ihalesinin 2019 yılında yapılması bekleniyor. 

Kamuoyunun da bildiği gibi yeni devlet hastanesi 50+25 yataklı olup 18 ay yapımı sürecekti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz