ALAPLI İMAM HATİP LİSESİ BAŞARIYA DOYMUYOR

ALAPLI İMAM HATİP LİSESİ BAŞARIYA DOYMUYOR
31 Aralık 2017 Pazar 00:52

YENİHABER

Alaplı İmam Hatip Lisesi Zonguldak’ta ve bölgede düzenlenen yarışmalarda ve projelerde derece elde ederek adını yazdırarak Alaplı’yı gururlandırmaya devam ediyor.

Düzenlediği etkinlikler, projeler ve kampanyalarla adeta başarıya doymayan Alaplı İmam Hatip Lisesi Zonguldak’ta İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen yarışmalarda birincilik ve üçüncülük elde etti
Zonguldak'ta İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen yarışmalarda Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Murat Öztürk Hafızlık kategorisinnde il birincisi, Emre Erdoğan ise Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma kategorisinde il üçüncüsü oldu. Okul Müdürü Dursun Adar, “ Bize bu gururu yaşatan öğrencilerimi tebrik ediyor , emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz