ALAPLI JANDARMASININ DUYARLILIĞI…

ALAPLI JANDARMASININ DUYARLILIĞI…
16 Mayıs 2018 Çarşamba 16:03

FEDAİ KAÇAR

Alaplı’da bir okulun bahçesindeki bayrak direğinin ipi koptu, Alaplı İlçe Jandarma ekiplerinin duyarlılığı ve örnek davranışı büyük memnuniyet yarattı.

Alaplı Hallı Köyü İlköğretim Okulu’nun bahçesindeki bayrak direğinin ipi koptu olayı duyan Alaplı Jandarma ekipleri anında harekete geçip itfaiye ekiplerinin yardımıyla bayrak tekrardan yerine asıldı.

Alaplı’ya Hallı Köyü İlköğretim Okulu’ndaki direkteki bayrak ipinin kopması sonucu okul yönetimi Alaplı Jandarma ekiplerini aradı. Jandarma görevlisi Uz.Jan.V.Kd.Çvş. İsmail Türkmenoğlu olaya büyük bir ilgi ve alaka göstererek bayrağın tekrardan Alaplı Belediyesi İtfaiye ekiplerinin yardımıyla yerine tekraraedan astı. Köylü vatandaşlar ve okul yönetimi bu duyarlı ve örnek davranışlarından dolayı Jandarma ekiplerine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz