ALAPLI MYO ÖĞRENCİLERİNDEN EĞİTİME DESTEK

ALAPLI MYO ÖĞRENCİLERİNDEN EĞİTİME DESTEK
3 Haziran 2017 Cumartesi 11:15

Yenihaber

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu İnşaat Programı öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Alaplı Gürpınar Köyü Çobanlar İlkokulunda iyileştirme ve düzenleme çalışmaları yaptı.

BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu İnşaat Programı öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çok önemli ve anlamlı bir çalışmaya imza attı. Alaplı MYO Öğretim Görevlisi Elif Akdemir sorumluğunda Alaplı Gürpınar Köyü Çobanlar İlkokulunda iyileştirme ve düzenleme çalışmaları yaptı.

Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleşen Alaplı Gürpınar Köyü Çobanlar İlkokulunun mekansal açıdan iyileştirilmesi ve çevresinin düzenlemesi projesinin açılışı ise Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik ve BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ömer Dereli’nin de katılımıyla yapıldı.

BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç.Dr. Rıfkı Henden, böyle bir anlamlı bir projeye imza atan BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ömer Dereli, Alaplı MYO Öğretim Görevlisi Elif Akdemir ve İnşaat Programı öğrencilerine teşekkür etti.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz