ALAPLI MYO'DA GELENEKSEL MEZUNLAR PİLAV GÜNÜ ETKİNLİĞİ

ALAPLI MYO'DA GELENEKSEL MEZUNLAR PİLAV GÜNÜ ETKİNLİĞİ
12 Mayıs 2018 Cumartesi 16:01

HASAN HAŞIL

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) mezunlara yönelik geleneksel pilav günü düzenlendi.

BEÜ Alaplı MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz, etkinlikte yaptığı konuşmada, okullarında geleneksel hale gelen mezun olanlara yönelik pilav günü düzenlediklerini söyledi.
Pilav gününe katılan tüm mezunlara teşekkür ettiğini ifade eden Yavuz, şöyle konuştu:"Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, eski adıyla Karaelmas ilk adıyla Hacettepe Üniversitesinden günümüze kadar binlerce mezun yetiştirdik. Hepsinin ülkemizin ve milletimizin değerlerine sahip, aralarında uzman bireyler olduğuna eminim. Bundan sonra da ülkemizin aydınlığına, üniversitemizin ve yüksek okulumuzun değerlerine her daim sahip çıkacağımızdan hiç şüpheniz olmazın. Okulumuzdan çok iyi bilgi ve donanımlarla mezun olarak ayrıldınız. Hayatınızın bu ikinci aşamasında okul yılları tatlı bir anı olarak kalırken asıl zorluğu ve bütünlemesi olmayan hayat sınavında da başarılı oldunuz. Pilav gününe katılan tüm mezunlarımıza teşekkür ediyorum."

konuşmaların ardından Alaplı MYO mezunlarına pilav ikramında bulunuldu. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz