ALAPLI'NIN MI, YOKSA KDZ. EREĞLİ'NİN OKULU MU?

ALAPLI'NIN  MI, YOKSA KDZ. EREĞLİ'NİN OKULU MU?
2 Aralık 2017 Cumartesi 01:04

Karadeniz Ereğli ve Alaplı OSB’nin bulunduğu alanda eğitim ve öğretime açılan Bahçeşehir Kolejinin adının hem Alaplı’da hem de Kdz. Ereğli’de farklı adlarla geçmesi kafaları karıştırıyor. Resmi olarak Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan okulun resmi wep sayfasında Kdz. Ereğli Koleji olarak geçmesi dikkat çekiyor. Konuyla ilgili kolej yetkililerinden kamuoyunu aydınlatması bekleniyor.

Eğitim ve öğretime açılan Bahçeşehir Kolejinin iki ayrı ilçede farklı adlarla anılması kafaları karıştırıyor. Resmi olarak Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan Bahçeşehir Kolejinin ismi Alaplı gazetelerinde Özel Bahçeşehir Alaplı Koleji olarak adı geçerken, Kdz. Ereğli gazetelerinde ise Özel Bahçeşehir Kdz. Ereğli Koleji olarak geçmesi dikkat çekiyor.

Okulun resmi wep sayfasında ise Anaokulu: http://karadenizereglianaokulu.bahcesehir.k12.tr/  İlkokulu : http://karadenizeregliilkokulu.bahcesehir.k12.tr/ 

Ortaokulu : http://karadenizeregliortaokulu.bahcesehir.k12.tr/ Anadolu Lisesi : http://karadenizereglianadolulisesi.bahcesehir.k12.tr

Olarak adı geçen okul ile ilgili yetkililerin kamuoyunu aydınlatması bekleniyor.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz