ALAPLI'NIN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR...

ALAPLI'NIN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR...
4 Aralık 2017 Pazartesi 17:32

YENİHABER

Zonguldak süper Amatör Liginin yenilgisiz tek takımı Alaplı Belediyespor, Çaydeğirmeni Belediyespor karşısında gol şov yaptı. Rakibine 6 gol atan sarı-mavi takım yenilmezlik serisini 10 maça çıkardı.

Cumartesi günü saha ve seyircisi önünde alt sıralardan kurtulmanın mücadelesini veren Çaydeğirmeni Belediyespor ile karşılaşan ligin lider takımı Alaplı Belediyespor, rakibi karşısında farklı galip geldi.
Mücadeleden 6-2 galip ayrılan sarı mavili takım puanını 28 yaparken en yakın rakibi Gelik Belediyspor'a 8 puan fark attı.
İlk 10 hafta'da 1 beraberlik 9 galibiyet alan Alaplı Belediye Spor hafta sonu oynayacağı ligin iddialı takımlarından Kozlu Belediye spor maçını da kazanarak devre arasına girmek istiyor.
Alaplı Belediyspor 2. başkanı Mehmet Altay, sezonu çok geç açmalarına rağmen çok iyi bir kadro kurduklarını söyledi.
Her maça galibiyet parolasıyla çıktıklarını belirten Altay, "üst üste 8. galibiyetimizi aldık. 10 maçta 9 galibiyet 1 beraberlik alarak 28 puana yükseldik. Hedefimiz bu ligde şampiyon olarak bölgesel amatöre çıkmak. Tüm şehir buna kitlenmiş durumda önümüzde ilk yarının son maçı Kozlu Belediyespor maçı var. Bu maçı da kazanarak ilk yarıyı tamamlamak istiyoruz. "

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz