ALAPLI’NIN SORUNLARINI BAHÇELİ’YE İLETECEK

ALAPLI’NIN SORUNLARINI BAHÇELİ’YE İLETECEK
8 Şubat 2018 Perşembe 09:21

HASAN HAŞIL

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda 9, 10 ve 11 Şubat'ta Antalya'da yapılacak il ve ilçe başkanları toplantısına Alaplı’yı temsilen katılacağız. Toplantıda Genel Başkanımız Dev let Bahçeli’ye Zonguldak ve Alaplımız ile ilgili temel ve acil çözüm bekleyen sorunları hazırladığımız dosya ile beraber kendilerine teslim edeceğiz” dedi.

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda 9, 10 ve 11 Şubat'ta Antalya'da yapılacak il ve ilçe başkanları toplantısının düzenleneceğini ve toplantıda Türkiye gündemi, 18 Mart’ta yapılacak kurultay ve yaklaşan yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin değerlendirileceğini söyledi.

Toplantıya Zonguldak ve ilçelerinin başkanları olarak katılacakların belirten Sözer, toplantıda Alaplı ve Zonguldak ile ilgili temel ve acil çözüm bekleyen sorunlar ile ilgili hazırladıkları dosyayı Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye teslim edeceklerini kaydetti.

Son nüfus sayımına göre Alaplı’nın göç verdiğini ve Alaplı’nın artık kaybedecek zamanın olmadığının altını çizen Sözer, şunları söyledi:  “Saygı değer Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey'in talimatları ile 9,10,11 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek ve tüm il ve ilçe başkanlarımızında katılacağı MHP Çalıştayı için Zonguldak il ve ilçe başkanlarımız ile beraber 8 Şubat Perşembe gecesi yola çıkacağız. 9 Şubat Cuma aynı zamanda partimizin 48. Kuruluş yıldönümü olması sebebiyle de bizim için çok önemlidir. Bu toplantıda Türkiye gündemi, 18 Mart’ta yapacağımız kurultayımız ve yaklaşan seçimler değerlendirilecektir. Bizler de genel başkanımıza Zonguldak ve Alaplımız ile ilgili temel ve acil çözüm bekleyen sorunları hazırladığımız dosya ile beraber kendilerine teslim edeceğiz. Özellikle Alaplı olarak kaybedecek zamanımız yoktur. Son nüfus sayımında da kan kaybımız devam etmektedir. İnşallah genel başkanımız önderliğinde ülkemize ve bölgemize faydalı olacağına yürekten inandığımız bu toplantı yüce Türk milletine hayırlı olur”

 

 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz