ALAPLI TSO BANKA MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

ALAPLI TSO BANKA MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI
8 Kasım 2018 Perşembe 15:41

HASAN HAŞIL - FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak ve yönetimi oda üyelerine ve ilçenin ekonomisine katkı sunmak amacıyla 5 bankanın yetkilileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Ocak, “Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte Bankalarımızın Odamız Üyelerine finansmana ulaşma konusunda daha esnek ve ılımlı yaklaşmalarını bekliyoruz. Çünkü hepimiz aynı gemide yol alıyoruz. Bu süreci en az hasarla geçiştirebilirsek önümüzdeki günlerde piyasaların normale dönmesiyle birlikte faizlerinde aşağı yönde hareket etmesi ile her şeyin normalleşmeye başladığını göreceğiz” dedi.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası İlçede faaliyet gösteren 5 Banka şubesi Müdürü ve Ticari portföy yöneticisi ile bir araya geldi. Yörem Pide ve Kebap Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, banka müdürlerine önemli çağrıda bulundu.

Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini bu konuda finans sektörünün temsilcileri olarak bankalara büyük görevler düştüğünü kaydeden Ocak, şunları söyledi: “Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte Bankalarımızın Odamız Üyelerine finansmana ulaşma konusunda daha esnek ve ılımlı yaklaşmalarını bekliyoruz çünkü hepimiz aynı gemide yol alıyoruz bu süreci en az hasarla geçiştirebilirsek önümüzdeki günlerde piyasaların normale dönmesiyle birlikte faizlerinde aşağı yönde hareket etmesi ile herseyin normalleşmeye başladığını göreceğiz. Bu konuda finans sektörünün temsilcileri olarak sizlere büyük görevler düşüyor. Bizler sizlere her konuda destek olmaya hazırız sizlerinde bizlere destek olacağına inanıyorum. Bugün burada sizlerle bulunmaktan Alaplı Ti̇caret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulumuz ve Meclisimiz ve Oda Üyelerimiz adına olumlu sonuçların ve samimi yaklaşımların ortaya çıkacağını düşünüyorum.Hep birlikte birbirimize yardımcı olarak Esnafımızı ve Tüccarımızı bu süreçte ayakta tutalım.Banka Müdürleri de sıra ile söz alarak bu süreçte ister istemez temkinli olmak durumundayız fakat önümüzdeki yakın günlerde rahatlama olacağını düşünüyoruz ve Üyelerinize yardımcı olmaya devam edeceğiz bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz dediler”

Toplantıya İş Bankası Alaplı Şube Müdürü Gülay Türkyılmaz Turan Yapı Kredi Bankası Alaplı Şube Müdürü Bülent Yavuz Ziraat Bankası Alaplı Şube Müdürü Ümit Biçici Vakıfbank Şube Müdürü Olcay Dokumacı,  Alaplı TSO Meclis Başkanı Nedim Kaplancan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarık Yazıcı ve Selçuk Oktay Meclis Başkan Vekili Yaşar Karaca’n Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Acar Meclis Üyesi Gökhan Güney Meslek Komitesi üyeleri Nilay Yuşdız Pertev ve Erkan Demircan ve Bankaların Ticari Portföy Yöneticileri katıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz