ALAPLI TSO CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE GÖRÜŞECEK

ALAPLI TSO CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE GÖRÜŞECEK
10 Mayıs 2018 Perşembe 09:55

HASAN HAŞIL

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Meclis Başkanı Nedim Kaplancan ,Genel Sekreter Taner Arslan ile birlikte 11 Mayıs 2018 Cuma Günü TOBB İkiz Kulelerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ında katılacağı ''Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine'' katılacak.

Tören sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek olan Alaplı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak ve Ekibi Alaplı'nın çözüm bekleyen sorunları hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgilendirme yapacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz