ALAPLI’YA ÖZEL EĞİTİM OKULU

ALAPLI’YA ÖZEL EĞİTİM OKULU
6 Nisan 2017 Perşembe 18:47

yenihaber

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine, farklı okullarda eğitim gören özel eğitim öğrencilerinin tek bir çatı altında eğitim öğretim yapmaları için Özel Eğitim Okulu kuruluyor.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine, farklı okullarda eğitim gören özel eğitim öğrencilerinin tek bir çatı altında eğitim öğretim yapmaları için Özel Eğitim Okulu kuruluyor.

Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Cevat Çevik, göreve geldiği kısa sürede eğitimde önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Göreve başladığı günden bu yana büyük özveri ve gayret ile çalışan heyecanı ve gayreti Alaplı eğitimi için adeta umut olan Çevik, Özel eğitim öğrencilerinin tek bir çatı altında eğitim öğretim yapmaları için Alaplı’ya Özel Eğitim Okulu kazandırıyor. Yeni Siteler Mahallesinde eski Kız Meslek Lisesi olarak bilinen okulu adeta yeniden soyularak tamir ve tadilattan geçiriliyor. Alaplı ilçesinde farklı okullarda eğitim gören özel eğitim öğrencilerini tek bir çatı altında toplamak için eski Kız meslek lisesinde hummalı bir inşaat çalışması başlatıldı. Okulun en kısa sürede hizmete açılabilmesi için onarım işlemleri başlatılırken, okulun hizmete açılmasıyla Alaplı’da çok önemli bir ihtiyaca cevap verilmiş olacak.”dedi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz