ALAPLI’YI DOLU VURDU

ALAPLI’YI DOLU VURDU
8 Mayıs 2017 Pazartesi 20:02

Fedai KAÇAR/Timuçin ÖZAT

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, etkili akşam saatlerinde etkili olan iri taneli doluya vatandaşlar hazırlıksız yakalandı.

Haber merkezi - Alaplı’da, 8 Mayıs Pazartesi saat 19:00-19:30 arasında etkili olan gök gürültülü sağanak yağış birkaç dakikalığına doluya çevirdi. Bazıları nohuttan bile daha iri olan dolu kısa sürede ilçeyi beyaza bürürken, bazı yollarda bozulmalar ve küçük çaplı toprak kaymalarının yaşandığı gözlemlendi.

Meteorolojiden alınan bilgilere göre,Batı Karadeniz’de etkili olan gök gürültülü sağanak yağışların hafta ortasına kadar aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor.

Bu arada, Alaplı'nın bazı köylerinde fındık ağaçlarının zarar gördüğü öğrenilirken, zararın ne kadar olduğu konusunda şuan için net bilgi yok.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz