ALAPLI OSB’YE 2 MİLYON LİRA ÖDENEK

ALAPLI OSB’YE 2  MİLYON LİRA ÖDENEK
11 Mayıs 2018 Cuma 18:57

HASAN HAŞIL

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile bire bir görüşmenin sonucunda Alaplı OSB’nin alt yapı ve elektrik hattı için 2 milyon lira ödenek sözü aldıklarını belirterek “ Alaplı OSB’ye ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ında katıldığı TOBB İkiz Kulelerde ''Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine''  katılan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Recep Ocak, Alaplı OSB için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile bir araya geldi. Görüşme neticesinde Alaplı için müjde alan Ocak, Ankara’daki temaslarının meyvelerini birbir toplamaya başladı.

Ankara’da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile yaptığı görüşmenin verimli geçtiğini belirten Ocak, “Alaplı TSO Meclis Başkanımız Nedim Kaplancan ve Oda Genel Sekreterimiz Taner Arslan ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından  Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan'ında katıldığı TOBB İkiz Kulelerde ''Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine' katıldık. Törende   Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile görüşme fırsatımız oldu.  Bakanımıza Alaplı OSB ile ilgili bilgiler verdik. Eksiklerimizi ilettik. Sağ olsun bakanımızdan Alaplı OSB alt yapısı ve elektrik hatları için gerekli olan 2 milyon liralık ödeneğin çıkarılmasının sözünü aldık. Bu anlamda Bakanımız Faruk Özlü’ye Alaplı’mız adına çok teşekkür ediyorum. 2 milyon liralık ödenek Alaplı OSB’mize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz