ALAPLILI GÜREŞÇİ MADALYA GETİRDİ…

ALAPLILI GÜREŞÇİ MADALYA GETİRDİ…
19 Şubat 2019 Salı 15:37

FEDAİ KAÇAR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Güreş İl Temsilciliği 2018-2019 yılı faaliyet programında yer alan Güreş Gençler Serbest Stil Türkiye Şampiyonası İl Seçmesi sona erdi.

 Demir Karamancı Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan müsabakalarda sporcular Türkiye Şampiyonasına katılabilmek için mindere çıktı.

Kıyasıya mücadelelere sahne olan Güreş müsabakalarında toplam 69 sporcu mücadele etti.

ALAPLILI GÜREŞÇİ MADALYA GETİRDİ…

Alaplı İlçe Spor Müdürü Süleyman Bayraktar; “15 -17 Şubat arasında yapılan Bursa Mudanya ilçesinde düzenlenen Lise Gençler B Kategorisi Güreş Bölge müsabakalarında, 51 kg güreşçimiz Caner Baysal Bölge 3.sü olmuştur. Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanmıştır. Güreşçimizi ve Antrenörümüz Yasin Şahin'i tebrik ederiz.”dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, müsabakada dereceye giren sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz