ALAPLILI MERTCAN GÜLSOY' DA AVRUPA ŞAMPİYONU

ALAPLILI MERTCAN GÜLSOY' DA AVRUPA ŞAMPİYONU
18 Kasım 2018 Pazar 12:52

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Akademi Spor Kulübü sporcusu Mertcan Gülsoy Antalya'da, 25 ülkenin katılımıyla düzenlenecek olan Avrupa Muay Thai Federasyonu Uluslararası Antalya Open Cup 2018 Şampiyonasında şampiyon olarak altın madalya kazandı.

Haber Merkezi - Euro cup 2018 junior 12-13 , 60 kilo da Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Mertcan Gülsoy finalde zorlu mücadelesine rağmen maçını kazanarak Alaplı’mıza ikinci altın madalyayı kazandırdı. Alaplı’mıza, Zonguldak’ımıza ve ülkemize hayırlı olsun.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz