ALAPLILI ŞAMPİYON KIZIMIZA BAŞARILAR

ALAPLILI ŞAMPİYON KIZIMIZA BAŞARILAR
13 Kasım 2018 Salı 23:53

HASAN HAŞIL

Ukrayna'da yapılan Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Kupasında Ülkemizi ve Zonguldak’ımızı 37 kilo Yıldız kızlarda temsil ederek altın madalya alarak şampiyon olan Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Melek Nazlı Erarslan, Antalya'da, 25 ülkenin katılımıyla düzenlenecek olan Avrupa Muay Thai Federasyonu Uluslararası Antalya Open Cup 2018 Şampiyonasında altın madalya için mücadele edecek.

Haber Merkezi - Henüz 13 yaşında, Avrupa Şampiyonluğu kariyeri olan Ukrayna'da yapılan Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Kupasında Ülkemizi ve Zonguldak’ımızı 37 kilo Yıldız kızlarda temsil eden altın madalya elde ederek Karadeniz Şampiyonu olan  Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Melek Nazlı Erarslan, şimdide Antalya'da, 25 ülkenin katılımıyla düzenlenecek olan Avrupa Muay Thai Federasyonu Uluslararası Antalya Open Cup 2018 Şampiyonasına katılmak için Antalya’ya gitti.

Hedefinde dünya şampiyonluğu olan Erarslan, Avrupa şampiyonası ve  dünya şampiyonalarında altın madalya alarak istiklal marşımızı söyletmeye en büyük aday. Antalya Kick Boks İl Temsilcisi, Milli Takımlar Antrenörü Mustafa Yapıcı, Antalya Akdeniz Savunma Sanatları Süleyman Yapıcı, Muay Thai Eğitmeni Alaplı Akademi Spor Kulübü sahibi Şeref Kaplancan ve Hakan Kaplancan, Taekwondo Antrenörü Murat Kalem ve Levent Bayrak’ın emeklerini boşa çıkarmayan Erarslan’a dünya şampiyonluğu yakışır. Kızımızın yolu açık olsun.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz