ALAPLILI SPORCUMUZ UKRAYNA’DA KARADENİZ ŞAMPİYONU OLDU

ALAPLILI SPORCUMUZ UKRAYNA’DA KARADENİZ ŞAMPİYONU OLDU
24 Ağustos 2018 Cuma 14:44

HASAN HAŞIL

Ukrayna'da yapılan Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Kupasında Ülkemizi ve Zonguldak’ımızı 37 kilo Yıldız kızlarda temsil eden Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Melek Nazlı Erarslan, finalde Türk rakibini yenerek şampiyon olarak altın madalya kazandı.

Ukrayna'da yapılan Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Kupasına Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Melek Nazlı Erarslan damgasını vurdu. Erarslan, Ukraynalı rakibini 3-0 yenerek finale çıkmasının ardında finalde de Türk rakibini yenerek şampiyon olarak altın madalya kazanarak Ülkemizin ve Zonguldak’ımızın gururu oldu. 

Melek Nazlı Erarslan’ın babası Tuncay Erarslan, “Ukrayna'da yapılan Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Kupasında Ülkemizi ve Zonguldak’ımızı 37 kiloda temsil eden kızım Melek Nazlı Erarslan finalde rakibini yenerek şampiyon oldu. Antalya Kick Boks İl Temsilcisi, Milli Takımlar Antrenörü Mustafa Yapıcı Hocama, Kulübümüz Antalya Akdeniz Savunma Sanatları Süleyman Yapıcı Hocama ve Muay Thai Eğitmenimiz Alaplı Akademi Spor Kulübü sahibi Şeref Kaplancan ve Hakan Kaplancan Hocalarıma ve Taekwondo Antrenörüm Murat Kalem ve Levent Bayrak Hocalarıma bizlere verdikleri tüm emek ve destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım,” dedi.

Alaplı Akademi Spor Kulübü Antrenör Şeref Kaplancan ise “Kızımız daha önce Avrupa şampiyonu olarak bizleri gururlandırmıştı. Şimdide Ukrayna'da yapılan Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Kupasında finale yükseldi. Finalde de rakibini yenerek şampiyon oldu. Kendisini tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum,” şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz