ALKIŞLAR BAHATTİN HOCA VE ÖĞRENCİLERİNE

ALKIŞLAR BAHATTİN HOCA VE ÖĞRENCİLERİNE
20 Kasım 2018 Salı 23:08

HASAN HAŞIL

Alaplı Kasımlı Ortaokulu Müdürü Bahattin Duman ve öğrencileri, Zonguldak’ta düzenlenen Okullar arası atletizm müsabakalarında yıldız erkeklerde birinci olarak adeta tarih yazdı.

Alaplı’yı il genelinde ve bölge müsabakalarında başarı ile temsil eden Alaplı Kasımlı Ortaokulu öğrencileri, hocaları ve aynı zamanda Alaplı Kasımlı Ortaokulu Müdürü Bahattin Duman önderliğinde başarıda başarıya koşuyor. Öğenciler son olarak Zonguldak’ta düzenlenen Okullar arası atletizm müsabakalarında yıldız erkeklerde il birincisi yıldız kızlarda ise il dördüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı. 

Öğrencileri ile gurur duyduğunu belirten Alaplı Kasımlı Ortaokulu Müdürü Bahattin Duman,”Bugün Zonguldak'ta yapılan Kros il birinciliği müsabakalarında yıldız kızlar takımımız il 4.üncüsü yıldız erkekler takımımız ise il birincisi olmuştur. Yıldız erkeklerde Şaban Duman il birincisi Samet Sarı ise il ikincisi olmuştur. Bu başarıda emeği olan herkesi kutluyor tebrik ediyorum. Her zaman olduğu gibi çocuklarımla gurur duyuyorum. Aralık ayında yapılacak olan bölge yarışlarında çocuklarıma başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz