ALTAN ALTAY ve AİLESİ...

ALTAN ALTAY ve AİLESİ...
22 Ağustos 2017 Salı 11:16

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Altan Altay ve ailesi, 22 Ağustos 2004 yılında geçirdikleri trafik kazası sonucu aramızdan ayrılmıştı.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, dönemin yerel televizyon kanalı ERT çalışanlarından gazeteci Altan Altay, eşi Nurten ve 3 yaşındaki kızı İzel Altay, 22 Ağustos 2004 tarihinde tatil dönüşü, Adapazarı-Hendek ilçesi yakınlarında D-100 karayolunda, özel otomobillerinin kamyonla çarpışması sonucu kaza mahallinde yaşamlarını yitirmişlerdi. 

Altay Ailesini, 13. ölüm yıl dönümlerinde, ailesi ve meslektaşları tarafından anılacak.

Altay ailesinin fertleri, 23 Ağustos Çarşamba günü evlerinde Kur’an-ı Kerim okutacaklarını belirterek, meslektaşlarını ve dostlarını davet etti.

Bizde Yenihaber gazetesi olarak meslektaşımızı ve ailesinin ölümlerinin 13. yılında bir kez daha anıyoruz.   

 

 

Yorumlar
  • yeşim
    22 Ağustos 2017 Salı 17:00

    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah

  • Cihan
    22 Ağustos 2017 Salı 11:23

    ALLAH RAHMET EYLESİN------------

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz