ALTIN KIZLAR YARI FİNALDE

ALTIN KIZLAR YARI FİNALDE
7 Şubat 2018 Çarşamba 19:49

YENİHABER

Alaplı Kasımlı Ortaokulu Küçük Kızlar voleybol takımı ilde düzenlenen voleybol turnuvasında Kdz.Ereğli şampiyonunu yenerek yarı finale yükseldi.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Kasımlı Ortaokulu Küçük Kızlar voleybol takımı ilde düzenlenen voleybol turnuvasında Kdz.Ereğli şampiyonunu yenerek yarı finale yükseldi.
 
Alaplı Kasımlı Ortaokulu Müdür Yardımcısı Bahattin Duman,"Bugün tarihi bir gün. Küçük Kızlar voleybol takımımız final niteliğindeki maçta Ereğli şampiyonunu yenerek ligde yari finale çıkmıştır. Yine Yıldız kızlarımız ise Alaplı'daki ilk maçını çok farklı kazanarak iyi bir başlangıç yaptılar. Bütün kızlarımızı cani gönülden kutluyorum" dedi.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz