ANA SU ŞEBEKESİ YENİLENİYOR..

ANA SU ŞEBEKESİ YENİLENİYOR..
16 Haziran 2017 Cuma 18:25

FEDAİ KAÇAR

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, içme suyu şebekesi yenileme çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Tekin, yaptığı açıklamada, Kefken altında bulunan terfi istasyonundan İlçe merkezine kadar 2 kilometre ana su şebekesini yenilediklerini söyledi.

İller Bankası hibe desteklerinden faydalanarak su şebekesini yenilediklerini ifade eden Tekin, "İlçemize yıllardır birikmiş içme su hattı sorunlarını çözmek için büyük uğraşlar veriyoruz. Kefken altından İlçe merkezine kadar 2 kilometrelik ana su hattı yıllardır hiç yenilenmedi. İller bankasından aldığımız 550 Bin TL'lik hibe desteği ile ana su hattını dünya standartlarına uygun polietilen borularla değiştiriyoruz. Şu ana kadar Bin 300 metre boru döşendi. Çalışmalar aksatılmadan devam ediyor. İstiyoruz ki artık içme suyu problemi olmasın. Amacımız Mahallerimizin tüm içme su borularını değiştirmek. Bununla ilgide çalışmalarımız var. Yine mahallelerimizde alt yapı çalışmalarımız aralıksız sürüyor.İller Bankasından hibe desteğinden faydalanmamız da bize destekleri büyük olan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu'na sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. " diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz