ANADOLU HASTANESİ'NE ÜÇ TAZE KAN DAHA

ANADOLU HASTANESİ'NE ÜÇ TAZE KAN DAHA
26 Ocak 2018 Cuma 18:01

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Özel Anadolu Hastanesi’nde, çeşitli branşlarda 3 doktorun daha göreve başladığı bildirildi.

Haber merkezi –  Günden güne personel ve doktor kadrosunu her geçen gün arttıran Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesi doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, donanımlı tıbbi imkanlar, gerçekleştirdiği yenilikler ve güçlü hekim kadrosu ile zaman zaman gündeme gelen Özel Anadolu Hastanesinde, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Nöroloji branşlarında görev yapan 3 doktorun hasta kabulüne başladığı açıklandı.

Anadolu Hastanesi Yönetiminden alınan bilgiye göre, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Suzan Hangül, Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında Op. Dr. Mülkiye Kabakçı, Nöroloji Uzmanı Dr. Aytekin Ceviz’in geçtiğimiz hafta içerisinde hasta kabulüne başladı. 

DAHA İYİ HİZMET İÇİN KADROMUZU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Konuyla ilgili Özel Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Şahin Elçi, doktorların görevlerine başladığını belirterek şunları söyledi: “Hastanemiz her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Ereğli ve bölge halkımıza şimdiden hayırlı olsun. “Daha kaliteli ve daha iyi bir sağlık hizmeti için doktor kadromuza yeni isimler katmayı sürdürüyoruz. 2018 yılı içerisinde de yüksek olan kalite standardımızı daha da yükselterek halkımıza daha çok branşta daha iyi sağlık hizmeti sunmak adına yeniliklerimize devam etmeyi planlıyoruz. Kadromuza katılan yeni doktorlarımıza hoş geldin diyerek, hayırlı olsun diyorum temennisinde bulunuyorum. Önümüzdeki zamanlarda da yenilikler artarak devam edecektir” dedi.

Anadolu Hastanesi’nde göreve başlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirten doktorlar, hastalarına sağlıklı bir yaşam dileklerinde bulundular.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz