ARAÇ TAKLA ATTI: 3 YARALI

ARAÇ TAKLA ATTI: 3 YARALI
15 Mayıs 2018 Salı 19:16

YENİHABER

Kdz.Ereğli-Alaplı karayolu arası Pidos'u geçtikten sonra meydana gelen trafik kazasında otomobil takla attı. Kazada otomobilde bulunan 3 kişi yaralandı.

Kaza, Kdz. Ereğli-Alaplı yolu üzerinde meydana geldi. İddialara göre şerit ihlali yapan Selim G. idaresindeki 19 UE 653 plakalı tır, Ereğli istikametine giden Ferhat A. idaresindeki 67 TV 827 plakalı otomobile çarptı. Otomobil yoldan çıkıp takla atarak durabildi. Kazada sürücü Ferhat A. ile araçta bulunan Öznur Y. ile Barış K. yaralandı. 
Durumun haber verilmesiyle olay yerine ulaşan 112 acil servis Ekipleri, ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıkları yaralıları Ereğli Devlet Hastanesine sevk etti. Ereğli Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtilirken, sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 
Öte yandan, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz