ARSLAN: ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ARSLAN: ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
8 Ağustos 2018 Çarşamba 20:14

YENİHABER

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Çalışkanlar Düğün Salonu Sorumlu Müdürü Mete Arslan, gazetemize yaptığı açıklamada gerçekleştirilen organizasyonlar ve planlanan yeniliklerle ilgili bilgiler verdi.

Haber merkezi - Alaplı Çalışkanlar Düğün Salonunda Haziran ayında Sorumlu Müdür olarak göreve başlayan yerel sanatçı Mete Arslan, mevcut hizmetler, yapılan ve yapılacak yeniliklerle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

2019 YILI KAYITLARIMIZ BAŞLADI…

“Haziran’da, Çalışkan AKM’ de sorumlu müdür olarak işe başladım. O zamandan bu yana hiç boş zamanım olmadı. Müşteriler devamlı gidip-geliyor. Çoğunluğu rezervasyon yaptı zaten 2019 yılında da rezervasyonlarımız başladı. 2019 için 4 düğün kaydı yapıldı. Bu sayı daha da artacaktır. Organizasyonlarımız güzel bir şekilde devam ediyor.

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

Bizim önceliğimiz burada elbette müşteri memnuniyetidir. Yemekli düğünlerimiz oluyor. Orijinal ve profesyonel bir şekilde bunları yapıp müşterilerimize sunuyoruz. Vatandaşın isteğine göre de sahne alabiliyorum. Ses sanatçısı olarak eşlik ediyorum. Gerek hareketli, halk müziği, sanat müziği, oyun havası hepsini gerçekleştirebiliyoruz.

“KALİTEDEN TAVİZ VERMİYORUZ”

İsteğe göre orkestramızı genişletebiliyoruz. Bayan solistimizde vardır. Kendi bünyemizde ilahi düğünlerimizde var. İlahi grubumuz mevcut. Her maliyete uygun organizasyonlar gerçekleştiriliyor. Kaliteden taviz vermiyoruz. Gerek organizasyon gerek yemekli işlemlerinde her şey kalitelidir. 2019 senesinde de fotoğrafta sıcak baskıya geçeceğim. Fotoğraflar çekildikten dakikalar sonra hazır olacak. 

Çocuk salonlarımız var, çocukları eğlendirmek için 2 bayan palyaçolarımız de hizmet vermektedir. Bay ve bayan mescidimiz, çocuk emzirme odası, kıyafet değiştirme odası vardır. Yeniliklerimize yenilik katmayı sürdüreceğiz.”     

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz