ARSLANOĞLU İLE ALAPLI TÜRK EĞİTİM-SEN ÇITAYI YÜKSELTTİ

ARSLANOĞLU İLE ALAPLI TÜRK EĞİTİM-SEN ÇITAYI YÜKSELTTİ
10 Mayıs 2018 Perşembe 09:59

HASAN HAŞIL

Türk Eğitim-Sen Alaplı İlçe Temsilciliği görevine Soner Arslanoğlu’nun getirilmesinin ardından Sendika Temsilciliği büyük bir ivme kazandı. Yeni binasına taşınan sendika üye sayısını da önemsenecek bir oranda arttırarak ilçede adeta çıtasını yükseltti.

24 Aralık 2017 tarihinde Türk Eğitim-Sen Alaplı İlçe Temsilciliğini 7 yıldır yürüten İlhan Usta'nın yeniden aday olmadığını açıklamasının ardından Türk Eğitim-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Şahin Ören’in istişare toplantılarının ardından Türk Eğitim-Sen Alaplı İlçe Temsilciliği görevine getirilen Gümeli Ortaokulu Müdürü Soner Arslanoğlu ile Türk Eğitim-Sen Alaplı Temsilciliğinde önemli bir değişim yaşanıyor.

Gerek okulunda gerekse sendika faaliyetlerinde önemli etkinliklere ve çalışmalara imza atan Arslanoğlu,  eğitim camiasına güven vererek kısa sürede sendikaya üye sayısının da artmasını sağladı, sağlamaya devam ediyor.

Gümeli Ortaokulundaki çalışmalarla okula kolej havasını kazandıran göreve geldiği günden beri okulun ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra eğitimde yaptıkları yeniliklerle adından söz ettiren Arslanoğlu, öğrencilerinin daha iyi şartlarda öğrenim görmesi için gece gündüz yoğun çaba sarf ederken, çalışmalara bizzat kendiside katılarak destek vererek eğitim sevdalısı örnek müdür olarak gösteriliyor.  

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz