ATV ile minibüs çarpıştı: 1 yaralı

ATV ile minibüs çarpıştı: 1 yaralı
1 Aralık 2017 Cuma 16:44

iha

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde ATV ile minibüs çarpıştı. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü ambulansla Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre olay Kdz. Ereğli ilçesi Subaşı köyünde meydana geldi. Recep Ç. idaresindeki 67 TY 614 plakalı minibüs ile tali yoldan ana yola çıkan A.Y. idaresindeki ATV çarpıştı. Kazada yaralanan ATV sürücüsü olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. ATV sürücüsünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Minibüs sürücüsü Recep Ç. ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz