Afgan kadın,kaybolan oğlanı arıyor

Afgan kadın,kaybolan oğlanı arıyor
8 Kasım 2017 Çarşamba 16:16

iha

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde ailesiyle birlikte ikamet eden zihinsel engelli Azizullah Özbek (30) 5. kez evden kaçması üzerine ailesi yetkilerden yardım istedi.

Zihinsel engelli oğlunu her yerde arayan İmam Khal Özbek, oğlunu 5 kez evden kaçtığını hayatından endişe ettiğini söyledi.
Afganistan'ın başkenti Kabil'de düzenlenen intihar saldırısında kocasını kaybeden kendisin ise elinden sakat kaldığını anlatan anne Özbek, "6 yıl önce intihar saldırısında eşimi kaybettim kendim elimden sakat kaldım. 4 çocuğum ile birlikte Türkiye sığındık. 4 aydır Alaplı'da yaşıyoruz. Zihinsel engelli oğlum sürekli evden kaçıyor. Kendine zarar veriyor.5. kez evden kaçtı 10 gündür haber alamıyorum. Hayatından endişe ediyorum. Akrabalarım her yerde onu arıyor. Jandarma,polis ve zabıtaya haber verdim. Oğlumun bir an önce bulunmasını umut ediyorum" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz