Alaplı Belediye Meclisi yeni yılın ilk toplantısını yaptı

Alaplı Belediye Meclisi yeni yılın ilk toplantısını yaptı
4 Ocak 2019 Cuma 17:57

Yenihaber

Alaplı Belediyesi yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, meclis toplantısında yaptığı konuşmada Büyük Madenci yürüyüşünü 28. yıldönümüne değinerek; “4-8 Ocak 1991 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yaklaşık 150 bin civarında emekçinin destek verdiği tarihi büyük madenci yürüyüşü Zonguldak ve bölge halkının verdiği büyük mücadele günüdür. Bu vesile ile Madenci yürüyüşünü 28. Yıl dönümünde başta maden şehitlerimize ve terör saldırılarında hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Büyük Yürüyüşün öncüsü Rahmetli Şemsi Denizer’e Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi. 

Konuşmaların ardından, Belediye Meclisi'nin tatil ayının Ağustos olması oy birliğiyle kabul edilirken, geçici işçi vizeleri ve sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücreti de yine oy birliğiyle kabul edildi. Kapalı oylamayla yapılan seçimle Denetim Komisyonu üyeliklerine, Emine Uysal, Abdullah Ateş, Yaşar Çevik, Recep Erdoğan ve Yüksel Koçak seçildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz