Alaplı Belediyesi’nden 600 aileye Ramazan yardımı

Alaplı Belediyesi’nden 600 aileye Ramazan yardımı
12 Haziran 2017 Pazartesi 15:37

İHA

Alaplı Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi 600 aileye kumanya yardımında bulundu.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, hayırsever kişi ve kuruluşların da katkılarıyla bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi yaklaşık 600 aileye Ramazan yardımında bulunulduğunu belirterek, “Yardım yapacağımız ailelerin ihtiyaç sahiplerinden oluşmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bunun için ihtiyaç sahibi aileleri titiz bir araştırmayla belirledik. Özellikle ihtiyaç sahibi olduğunu söyleyemeyen ailelere ulaşmaya çalıştık“ dedi.
Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ramazan ayının tüm vatandaşlara mübarek olması temennisini bir kez daha yineleyerek, “Şimdiden herkesin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum “ dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz