Alaplı Meclisi Şubat oturumunu gerçekleştirdi

Alaplı Meclisi Şubat oturumunu gerçekleştirdi
7 Şubat 2018 Çarşamba 16:02

Yenihaber

Zonguldak Alaplı ilçesi Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis toplantısı Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında yapıldı.

   Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Şubat ayı olağan Meclis toplantısına Başkan Tekin'in yanı sıra Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim müdürleri katıldı.

   Toplantı bir önceki aya ait İmar Komisyonu’na havale edilen tek maddesi okunup oylanmasıyla başladı. Gündem maddesi görüşülen toplantıda, Komisyondan gelen rapor doğrultusunda, gayrimenkul satışı oy çokluğuyla kabul edilerek tamamlandı. Belediye Başkanı Nuri Tekin, toplantıda alınan kararların ilçemize hayırlı olmasını dileyerek katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz