Alaplı'da pat pat kazası: 2 yaralı

Alaplı'da pat pat kazası: 2 yaralı
28 Kasım 2018 Çarşamba 16:06

iha

Alaplı'da pat pat diye tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hafif yaralandı.

Alaplı'da pat pat diye tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hafif yaralandı. Kaza, Alaplı ilçesine bağlı Okçular Köyü Yusuflar Mahallesi girişi sapağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İsa B. yönetimindeki tarım aracı direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu devrildi.

Kazada, araçta bulunan eşi Şeriban Bozkurt yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Ereğli'de bulunan Özel Hastanelerine kaldırıldı.

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz