Alaplı’da sulama birliği başkanlığı seçimi yapıldı

Alaplı’da sulama birliği başkanlığı seçimi yapıldı
18 Haziran 2017 Pazar 18:25

İHA

Zonguldak Alaplı ilçesinde, Alaplı ve Köyleri Su Birliği seçimi gerçekleşti. Tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Ahmet Akgül seçildi.

Alaplı Kültür Salonunda gerçekleştirilen seçimde tek listeyle Ahmet Akgül aday gösterildi. Seçim öncesi yapılan konuşmada; 1996 yılında 14 Köy muhtarı ile kurulan Kürkükler Su Gurubu Birliğinin ismi bu gün Alaplı ve Köyleri Su Birliği olarak değiştirildiği belirtildi.
Başkan adaylarından, Alaplı ve Köyleri Su Gurubu Birliği başkanı seçilen Çay Köyü Muhtarı Ahmet Akgül'de, Birliğin kurulmasında emekleri olan herkese teşekkür ettiğini belirten Akgül, "Birliğin yeni başkanı olarak Birliğimizi büyütmek ve genişletmek için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. İnşallah Gümeli Beldesinde yapımı devam eden baraj inşaatı tamamlandığında 50 bin nüfusa içme suyu verilecek. Ben büyük emekleri olan Başta Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğluna, Valimize, İl genel Meclis üyelerimize, muhtarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Alaplı ve Köyleri Su Gurubu Birliği şu isimlerden oluştu: Başkan Ahmet Akgül, encümen üyeleri Recep Korkut, Ramis Karakaya, Rahmi Yapar, Bayram Karakaya

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz